Kochaj to co robisz, rób to co kochasz. Transport i motoryzacja to moja pasja która w połączeniu z nabytym doświadczeniem i wiedzą gwarantuje profesjonalne oraz kompetentne doradztwo w dziedzinie TSL.

Zapraszam do współpracy:
Rozwiązywanie problemów z dziedziny TSL to nasza specjalność. Znajdziemy wyjście z każdej sytuacji. Sprawdź i skontaktuj się z nami.
Pilotaż
javascript


Potrzebujesz pilotów? Dobrze trafiłeś!

Firma MJ Trans Jarosław Horaczek zajmuje się profesjonalną oraz kompleksową obsługą pilotaży pojazdów ponadnormatywnych w Polsce i zagranicą.

Nasz zespół zapewnia pełny pakiet usług zaczynając od spraw logistycznych, ustalanie tras i wyrabiania zezwoleń a skończywszy na samym pilotażu. Oferujemy Państwu trzy profesjonalnie oznakowane i wyposażone samochody do pilotowania transportów ponadnormatywnych. Objazdy tras i pilotaże wykonujemy na terenie całej Europy. Nasi piloci mają wiedzę, uprawnienia i niezbędny sprzęt do przeprowadzenia każdego transportu. Charakteryzuje nas doświadczenie, jakość oraz podejście do klienta który jest dla naszej firmy najważniejszy. Zaufało nam wiele firm którym zależy na pewnym i bezpiecznym przeprowadzeniu transportu ponadnormatywnego.

Swoją pracę wykonujemy z pasją rozwijając skrzydła na najwyższy poziom pilotażu.

Droga do celu to droga do MJ Trans Jarosław Horaczek.