Kochaj to co robisz, rób to co kochasz. Transport i motoryzacja to moja pasja która w połączeniu z nabytym doświadczeniem i wiedzą gwarantuje profesjonalne oraz kompetentne doradztwo w dziedzinie TSL.

Zapraszam do współpracy:
Rozwiązywanie problemów z dziedziny TSL to nasza specjalność. Znajdziemy wyjście z każdej sytuacji. Sprawdź i skontaktuj się z nami.
Transport
javascript


Dysponujemy środkami transportowymi umożliwiającymi transport drogowy każdego ładunku niezależnie od jego wymiarów i wagi.

Organizujemy transporty krajowe oraz zagraniczne na terenie całej Unii Europejskiej, Szwajcarii, Europy Wschodniej, Bliskim Wschodzie i Azji.

Realizowaliśmy zlecenia od Finlandii aż po Syrię, od Portugalii aż po Mongolię.

Naszą specjalizacją są kompleksowe organizacje transportów ponadgabarytowych- od wyceny, doboru odpowiedniego środka transportowego, objazdu planowanej trasy przez ekspertyzy, wnioskowanie o wyrobienie potrzebnych zezwoleń aż po zorganizowanie załadunku, podstawienie auta i wykonanie obsługi własnymi pilotami.

Zaufały nam firmy którym zależy na profesjonalnym wykonaniu usługi, wysokiej jakości i szybkiej realizacji.

Naszą wizytówką każdego roku jest ponad tysiąc zorganizowanych transportów z czego prawie połowa to transporty ponadnormatywne.

Zajmujemy się logistyką transportu w pełnym tego słowa znaczeniu.

Zapraszamy do współpracy.